Föremål som liknar akvarell Rolf Lidberg

  • Träfflista
  • 3208 Akvarell
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 16 juli 2018
  • 2001 Akvarell
    Rolf Lidberg (1930-2005), Sverige. 1957, Kalas, 22x30
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 19 februari 2018
  • 4004 Akvarell
    Såld: 4.800 kr

    Såldes den 6 november 2017
  • 3017 Akvarell
    Rolf Lidberg (1930-2005), Troll, signerad. -78
    Såld: 2.200 kr

    Såldes den 14 november 2016
  • 3018 Akvarell
    Såld: 3.000 kr

    Såldes den 7 november 2016
  • 9302 Akvarell
    Rolf Lidberg, Troll, -77, motivets mått: 40x28 cm
    Såld: 3.400 kr

    Såldes den 1 oktober 2012