3208 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 juli 2018 -
2001 Akvarell
Rolf Lidberg (1930-2005), Sverige. 1957, Kalas, 22x30
Såld: 2.000 kr
Såldes den 19 februari 2018 -
4004 Akvarell
Såld: 4.800 kr
Såldes den 6 november 2017
3017 Akvarell
Rolf Lidberg (1930-2005), Troll, signerad. -78
Såld: 2.200 kr
Såldes den 14 november 2016 -
3018 Akvarell
Såld: 3.000 kr
Såldes den 7 november 2016 -
9302 Akvarell
Rolf Lidberg, Troll, -77, motivets mått: 40x28 cm
Såld: 3.400 kr
Såldes den 1 oktober 2012